Inspirativní workshopy

👁️
image

Marketing není raketová věda

Na workshopech ukazuji jednoduše použitelné postupy, které vám usnadní psaní příspěvků, vytváření marketingových strategií a práci se značkou.

Online

Všechny kurzy probíhají online na platformě Zoom. S maximem deseti účastníků.

Interaktivní

Teorie je doplněná praktickými úkoly a skupinovou diskuzí nad výsledky.

Na míru skupině

Tématické zaměření a stupeň obtížnosti teorie nastavuji individuálně pro největší přínos lektorované skupiny.

👁️

workshop práce se značkou

Od psaní příspěvků po práci se značkou

Jak vysvětlit zástupcům top destinací na jižní Moravě storytelling pro marketing? Přece pomocí bulváru! Na sérii školení si účastníci vyzkoušeli, jak psát příspěvky na sítě jako bulvární reportéři, dodali jiskru svým newsletterům a zasněně si vyzkoušeli, jaké by to bylo, kdybych jejich značka komunikovala jako Albus Brumbál nebo Angelika Markýza du Plessis-Bellière.

Číst více →

Účastníci workshopu při práci se svými značkami
Účastníci workshopu při práci se svými značkami

icon
image

"Martin uspořádal pro zástupce našich top turistických cílů sérií kurzů, které se v mnoha ohledech lišily od běžné nabídky. Kurzům předcházelo zevrubné seznámení se s účastníky, takže se trefily jak do úrovně jejich zkušeností, tak i tématického záběru. Účastníci si navíc všechny nově nabyté poznatky rovnou vyzkoušeli. Jeho kurzy mohu jedině doporučit."

Martina Grůzová ředitelka Centrály cestovního ruchu Jižní Moravy

👁️

workshop storytellingu

Na začátku každého příběhu je parádní průšvih

Co je příběh a co ne? “Marek si koupil nové kolo” nebo “Markovi ukradli kolo, takže si mohl koupit nové”. Příběh dělá z holého popisu událostí zajímavé čtení. A právě příběhy byly hlavní náplní workshopu na Dobrovolnické akademii INEX. Vyzkoušeli jsem si práci s osnovou Průšvih - Řešení průšvihu - Dobrý konec a uvolněnou formou si vyzkoušeli základy marketingového storytellingu.

image

icon
image

Chci ještě jednou poděkovat Martinovi za přípravu a vedení školení o copywritingu. Coby jeho mentorku mě bavila naše setkání předem a konzultace průběhu školení. Chci vypíchnout Martinovy silné lektorské stránky, a to především autenticita projevu, vyvolal ve mně důvěru a optimizmus, že i já se v tématu můžu zlepšit. Empatie a naslouchání, které mi dávalo prostor k vlastnímu projevu. A taky práce s humorem, bavilo mě Martinovo vtipkování a pomohlo mi udržet pozornost po celou dobu celodenního školení.”

Irena Pajerová kordinátorka a mentorka v Dobrovolnické akademii INEX

👁️

Aktuální veřejné kurzy

  • embeded Naučmese?

Ozvěte se

👁️
image

Martin Skřivánek

přijímám zakázky

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 a DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

©Martin Skřivánek 2022. Ilustrace Jana Pacolová