O mně

image

Martin Skřivánek

“Každá cesta nás dovede tam, kam se máme dostat. Důležité je, jak se u toho budeme cítit.”

Už třináct let se pohybuji v obsahovém marketingu. Psal jsem texty, vytvářím online značky a marketingové strategie, učím marketéry a volnonožce, jak dělat marketing lépe a smysluplněji.

Zkušenosti

50+

natextovaných webů

10+

vytvořených online značek

30+

uspořádaných workshopů a kurzů

200+

hodin konzultací

2008

Copywriting

Začínal jsem jako copík pro všechno. Natextoval jsem cokoli od prezentace invenstičního specialisty, přes web na nejbláznivější fesťákovou atrakci, až po stránky GPS modulů do letadel. Když kreativa, tak na max.

2017

Tvorba značek

Delší přemýšlení, kratší texty. Začínám vytvářet identity celých značek včetně názvů, sloganů a jejich příběhů. Jsem v přímém kontaktu se interním týmem zadavatele, protože značka musí fungovat prvně v kanceláři, až pak na internetu.

2019

Design thinking

A komu tím prospějeme? Beru nápady, texty, prototypy značek a testuji je na reálných zákaznících. Ptám se Proč? jako kdyby mi bylo pět: “Proč se vám líbí tenhle slovní obrat?” “Proč vám slogan nepřijde zajímavý?” “A kdyby to znělo tahkle … koupili byste si to?”

2020

Slow marketing

Po deseti letech v marketingu zjišťuji, že velké marketingové teorie (Positioning, Marketingové archetypy, See,Think, Do, Care atd.) nejlíp fungují na papíře. Vytvářím Slow marketing, směr nejmenšího odporu a největší radosti. Učím, jak na autentický a udržitelný marketing dostupný pro každého.

Ozvěte se

image

martin@slowmarketing.cz

+420 731 341 738

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 a DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

©Martin Skřivánek 2022. Ilustrace Jana Pacolová

Nevyužité