Název a jiskra značky

👁️
image

Název a jiskra značky

Každá značka potřebuje na začátku vyváženou kreativu, která zaujme a přitom je přesně to, co zákazník čeká. Vytvářím názvy značek a produktů, slogany a příběhy značek.

Nenechte svou značku skomírat v šedém průměru. Vykřešu z ní nový život a udělám z ní totem, ke kterému to lidi potáhne jako k magnetu.

💡
Referenční projekty:

👁️

Názvy značek a produktů

Indiáni věří, že když prozradíte čas svého narození, mohou vás vaši nepřátele uřknout. Proč jim raději neříct jméno?

Chytlavé, neotřelé, zapamatovatelné. Vytvářím názvy pro český i globální trh. Samozřejmostí je volná doména a dodržení autorského práva.

👁️

Slogany

Slogan je něco jako bojový pokřik. Když má duši, tak má moc spojovat lidi. Malé vývojařské studio komunikuje víru v inovaci “Courage to innovate”. Veterinární klinika s nedostižným proklientským přístupem říká “Máme v tom srdce”. Jaký první dojem chcete zanechat vy?

Marketingové strategie - dopracovat
icon
image

"Martin má silnou vnitřní motivaci, intenci a vlastní invenci. Díky tomu posouvá náš projekt už dva roky dopředu. Dokáže vnést emoci a lidskost do textů o složitých technologických řešeních. Jeho výstupy jsou promyšlené od A do Z. Prostě bezproblémová spolupráce."

Petr Fojtík Spoluzakladatel nubeo.eu

Další reference

icon
image

Martin po důkladné analýze mé práce vytvořil texty na web, které výborně popisují jak mé profesionální služby, tak i mou osobnost. To vše propojil v jeden osobitý a vkusný celek.”

Ladislav Kasal finanční poradce

icon
image

Oceňuji Martinovu schopnost se v krátkém čase zorientovat v oboru mého podnikání. Jeho texty jsou výstižné, srozumitelné a hlavně poutavé. Spolupráci s ním mohu jednoznačně doporučit.”

Jiří Mlejnek fid-avionics.eu

icon
image

Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.”

Jirka Martišek NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě

icon
image

O marketingu jsem nikdy neslyšel ani polovinu toho, co nám Martin za pár hodin řekl. Jeho mentoring nám jasně ukázal přesně ty postupy, které jsem si potřebovali osvojit. Při konzultacích jsme společně vytvořili velice svěží facebookovou propagaci pro naši další konferenci. Naučil jsem se konkrétní způsob, jak napsat poutavý příspěvek. Určitě doporučuji!”

Pavel Filip organizátor konferencí Rise&Shine, lektor osobního rozvoje

Průběh spolupráce (1)

Ozvěte se

👁️
image

Martin Skřivánek

přijímám zakázky

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 a DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

©Martin Skřivánek 2022. Ilustrace Jana Pacolová