Kreativní práce - nevyužito

image

Kreativní práce

Každá značka potřebuje na začátku vyváženou kreativu, která zaujme a přitom je přesně to, co zákazník čeká. Vytvářím názvy značek a produktů, slogany a příběhy značek.

Názvy značek a produktů

Chytlavé, neotřelé, zapamatovatelné. Vytvářím názvy pro český i globální trh. Samozřejmostí je volná doména a dodržení autorského práva.

Referenční projekty:

Referenční projekty:

Slogany

Slogan je spolu s logem prvním vjemem, který zákazník má z vaší značky. Správně zvolený slogan odráží energii celé značky. Malé vývojařské studio komunikuje víru v inovaci “Courage to innovate”. Veterinární klinika s nedostižným proklientským přístupem říká “Máme v tom srdce”. Jaký první dojem chcete zanechat vy?

Obsahová struktura webů

Jaká je vaše hlavní přidaná hodnota? Vaše mise? Jaké zastáváte hodnoty? Celou vaši značku úhledně zabalím do několika vět, které budou jasně říkat, kdo jste.

Referenční projekty:

icon
image

"Martin má silnou vnitřní motivaci, intenci a vlastní invenci. Díky tomu posouvá náš projekt už dva roky dopředu. Dokáže vnést emoci a lidskost do textů o složitých technologických řešeních. Jeho výstupy jsou promyšlené od A do Z. Prostě bezproblémová spolupráce."

Petr Fojtík Spoluzakladatel nubeo.eu

Další reference

icon
image

Martin po důkladné analýze mé práce vytvořil texty na web, které výborně popisují jak mé profesionální služby, tak i mou osobnost. To vše propojil v jeden osobitý a vkusný celek.”

Ladislav Kasal finanční poradce

icon
image

Oceňuji Martinovu schopnost se v krátkém čase zorientovat v oboru mého podnikání. Jeho texty jsou výstižné, srozumitelné a hlavně poutavé. Spolupráci s ním mohu jednoznačně doporučit.”

Jiří Mlejnek fid-avionics.eu

icon
image

Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.”

Jirka Martišek NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě

icon
image

O marketingu jsem nikdy neslyšel ani polovinu toho, co nám Martin za pár hodin řekl. Jeho mentoring nám jasně ukázal přesně ty postupy, které jsem si potřebovali osvojit. Při konzultacích jsme společně vytvořili velice svěží facebookovou propagaci pro naši další konferenci. Naučil jsem se konkrétní způsob, jak napsat poutavý příspěvek. Určitě doporučuji!”

Pavel Filip organizátor konferencí Rise&Shine, lektor osobního rozvoje

Ozvěte se

image

martin@slowmarketing.cz

©Martin Skřivánek 2022. Ilustrace Jana Pacolová