Konzultace a workshopy

Konzultace a workshopy

Učím jednotlivce a celé týmy, jak dělat marketing své značky efektivně, zajímavě a svépomocí.

Psaní článků a příspěvků na sítě

Naučím vás, jak napsat poutavé příspěvky s jasným tahem na bránu A hlavně, psaní příspěvků nemusí být galeje. Ukážu vám postupy, díky kterým budete psát lehce a přirozeně.

Formát:

Konzultace 1-na-1

Skupinový workshop

Mentoring

image
icon
image

Workshop s Martinem mi zábavnou formou pomohl dostat do mých textů jasnější strukturu. Jeho užitečné rady se mi vryly pod kůži a mému intuitivnímu psaní nastavily pevnější řád.”

Pavel Ovesný podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály

image

Konzultace obsahu webu

Přidaná hodnota služby, přehlednost, průchod webem, konverze. Jednodušeji se řekne, než udělá. Hlavně když na to jste sami. Udělám audit obsahu vašeho webu a ukážu vám, jak lépe oslovit návštěvníka.

Formát:

Konzultace 1-na-1

Týmový workshop

icon
image

Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.”

Jirka Martišek NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě

Marketing vlastní značky

Marketing je hra a já ukážu, jak si hrát s vlastní značkou. Se svými klienty vytvářím autentické a snadno zapamatovalné značky, se kterými je radost pracovat.

Formát:

Konzultace 1-na-1

Skupinový workshop

Mentoring

image

icon
image

Martinovy konzultace jsou multiplikátor peněz i ušetřeného času. Díky jeho radám dělám lepší práci, mé schopnosti rostou a to se v důsledku propisuje také do toho, že jsou spokojenější klienti i já. Navíc je Martin příjemný a empatický člověk, díky tomu je z jeho úst dobře stravitelná i věcná kritika bez servítek.”

Vojtěch Bruk webdesignér a tvůrce webových stránek

Další reference

icon
image

Chci ještě jednou poděkovat Martinovi za přípravu a vedení školení o copywritingu. Coby jeho mentorku mě bavila naše setkání předem a konzultace průběhu školení. Chci vypíchnout Martinovy silné lektorské stránky, a to především autenticita projevu, vyvolal ve mně důvěru a optimizmus, že i já se v tématu můžu zlepšit. Empatie a naslouchání, které mi dávalo prostor k vlastnímu projevu. A taky práce s humorem, bavilo mě Martinovo vtipkování a pomohlo mi udržet pozornost po celou dobu celodenního školení.”

Irena Pajerová kordinátorka a mentorka v Dobrovolnické akademii INEX

icon
image

O marketingu jsem nikdy neslyšel ani polovinu toho, co nám Martin za pár hodin řekl. Jeho mentoring nám jasně ukázal přesně ty postupy, které jsem si potřebovali osvojit. Při konzultacích jsme společně vytvořili velice svěží facebookovou propagaci pro naši další konferenci. Naučil jsem se konkrétní způsob, jak napsat poutavý příspěvek. Určitě doporučuji!”

Pavel Filip organizátor konferencí Rise&Shine, lektor osobního rozvoje

Ozvěte se

image

martin@slowmarketing.cz

+420 731 341 738

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 a DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

©Martin Skřivánek 2022. Ilustrace Jana Pacolová

Kreativa - nevyužito