Marketingový koučink

👁️
image

Brainstorming se zkušeným zaříkávačem slov

Ukazuji marketérům a volnonožcům, jak zlepšit svůj web a články, aby skutečně zaujaly zákazníky. Čerpám ze svých dvanáctiletých zkušeností webového copywritera.

Přesahy do UX a psychologie

Konzultuji rozložení webů stejně jako jejich obsah. Dokáži poradit s chováním zákazníka i čtenáře.

Z vlastní zkušenosti

Natextoval jsem více než padesát webů a napsal nespočet článku. Všechny mé rady vycházejí z osobní zkušenosti.

Interaktivní spolupráce

Používám online nástroje, které podporují živou spolupráci. Uvidíme si přes Zoom, ale budete mít pocit, že sedíme u jednoho stolu.

Konzultace článků

Pavel Ovesný propaguje vlakové nomádství

S dlouholetým kamarádem Pavlem Ovesným jsme konzultovali jeho článek o práci ve vlaku pro portál Navolnénoze.cz. Jeho obava, stejně jako většiny dalších autorů byla, že když začne u svých článků používat pevnou strukturu jeho psaní ztratí na autentičnosti. Podívejte se sami, jak to dopadlo.

icon
image

Workshop s Martinem mi zábavnou formou pomohl dostat do mých textů jasnější strukturu. Jeho užitečné rady se mi vryly pod kůži a mému intuitivnímu psaní nastavily pevnější řád.”

Pavel Ovesný podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály

Konzultace obsahu webu

Zakotvení webu NLP kouče

Jirka je NLP kouč s úžasnými výsledky. Jeho konzutacemi a víkendovými kurzy již prošly stovky lidí. Společně jsme jeho webu dali podobný tón, jaký mají jeho osobní setkání - vstřícný, chápavý a sebejistý. Jak se nám to povedlo, zjistíte v případové studii.

Číst studii →

icon
image

Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.”

Jirka Martišek NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě

Konzultace osobní značky

Vojta Bruk je člověk pro každý Wordpress

Když Vojta začínal jako tvůrce webů běžících na Wordpressu, nevěděl, jak oslovit svou cílovou skupinu. V sérii konzultací jsme našli jeho hlavní prodejní argumenty, vyladili podobu jeho webu a upravili texty.

image

icon
image

Martinovy konzultace jsou multiplikátor peněz i ušetřeného času. Díky jeho radám dělám lepší práci, mé schopnosti rostou a to se v důsledku propisuje také do toho, že jsou spokojenější klienti i já. Navíc je Martin příjemný a empatický člověk, díky tomu je z jeho úst dobře stravitelná i věcná kritika bez servítek.”

Vojtěch Bruk webdesignér a tvůrce webových stránek

Další reference

icon
image

Chci ještě jednou poděkovat Martinovi za přípravu a vedení školení o copywritingu. Coby jeho mentorku mě bavila naše setkání předem a konzultace průběhu školení. Chci vypíchnout Martinovy silné lektorské stránky, a to především autenticita projevu, vyvolal ve mně důvěru a optimizmus, že i já se v tématu můžu zlepšit. Empatie a naslouchání, které mi dávalo prostor k vlastnímu projevu. A taky práce s humorem, bavilo mě Martinovo vtipkování a pomohlo mi udržet pozornost po celou dobu celodenního školení.”

Irena Pajerová kordinátorka a mentorka v Dobrovolnické akademii INEX

icon
image

O marketingu jsem nikdy neslyšel ani polovinu toho, co nám Martin za pár hodin řekl. Jeho mentoring nám jasně ukázal přesně ty postupy, které jsem si potřebovali osvojit. Při konzultacích jsme společně vytvořili velice svěží facebookovou propagaci pro naši další konferenci. Naučil jsem se konkrétní způsob, jak napsat poutavý příspěvek. Určitě doporučuji!”

Pavel Filip organizátor konferencí Rise&Shine, lektor osobního rozvoje

Ozvěte se

👁️
image

Martin Skřivánek

přijímám zakázky

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

Fakturační adresa a sídlo: Brno, Nové Sady 988/2, 60200. IČ: 03483801 a DIČ: CZ8910225522. Neplátce DPH

©Martin Skřivánek 2022. Ilustrace Jana Pacolová

Kreativa - nevyužito (1)