Jirka Martišek: NLP kouč

Jirka Martišek: Od programování webů k programování mysli

Jirka stojí za řadou úspěšných projektů, založil doucka.cz, provozuje psanihrave.cz a v posledních několika letech se specializuje na NLP koučování.

Právě s jeho online prezentací NLP kouče jsem mu pomáhal. Jirka má velké zkušenosti s marketingem, tvorbou webů a UX, ale když přijde na vlastní projekt přichází tzv. „autorská slepota“.

O svém podnikání víte vše. A tím těžší je vžít se do kůže čtenáře s jeho otázkami a potřebami. A tady přicházím na scénu já, abych propojil dvě reality v jednu webovou prezentaci.

Stránka O mně je nejpodceňovajší stránka webu přitom o vás řekne návštěvníkovi nejvíc.
Stránka O mně je nejpodceňovajší stránka webu přitom o vás řekne návštěvníkovi nejvíc.

Proto jsme konzultace vzali ze široka.  V prvním sledu jsem se zaměřil na rozhovory s Jirkovými klienty a zúčastnil se jeho víkendového kurzu. Cílem bylo zjistit, co jeho klienti oceňují na koučinku a jaká atmosféra na jeho akcích panuje.

Práci na webu jsme pak začali změnami rozložení a výstavby obsahu jednotlivých podstránek. Dívali jsme se na jeho web z pohledu psychologie čtenáře, tónu komunikace a použitých argumentů. Zde nám hodně pomohly výsledky rozhovorů s jeho klienty. V druhém sledu jsme se zaměřili na stylistiku a přenášené emoce. Výsledky jsme průběžně testovali na úzké skupině respondentů.

Výsledkem jsou webové stránky, ze kterých máte stejný pocit jako ze setkání s Jirkou samotným -

icon
image

Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.”

Jirka Martišek NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě

Zpět na výpis

Email: martin@slowmarketing.cz Tel: 731341738

©Martin Skřivánek 2022. Ilustrace Jana Pacolová